Dünya

Cemil İpekçi’den ağızları açık bırakan itiraf: Farklı zamanlarda 4 kere Kore’de dünyaya geldim

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği Haber Bahane programının bu haftaki konuğu ünlü modacı Cemil İpekçi oldu. Kore’ye özel bir ilgisinin olduğunu söyleyen İpekçi, “Reenkarnasyona inanıyorum, 4 kere Kore’de dünyaya geldim” dedi.

“AİLEM YAHUDİYDİLERMİŞ SONRA MÜSLÜMAN OLMUŞLAR”

Kalaycıoğlu’nun “Nerelisiniz?” sorusu üzerine soy ağacından bahseden modacı, “Çok karışık. İstanbul doğumluyum, babam Selanikli. 1552’lerde İspanya’dan gelmişler. Yahudilermiş sonra Müslüman olmuşlar. Ailede her yerden insan var. Ben Akdeniz ve Anadolu’nun her yerinden taşıyorum. Hatta Asya’ya kadar uzanıyorum. Ben kendimi Anadolu’ya ilişkin hissediyorum” dedi.

“REENKARNASYON OLAYIMI YILLARCA SAKLADIM”

Kore’ye olan ilgisinden bahsederken reenkarnasyona inandığını söyleyen ünlü isim, sözlerine şöyle devam etti: “Kore’ye aşık bir insanım. Reenkarnasyona inanan biriyim. Kore’de 4 kez dünyaya gelmişim. Birinci 2116 yılı, sonra Joseon krallığında ve son olarak da Japon işgali sırasında dünyaya gelmişim. Korece sinemalar izlerken anladığım için alt yazıyı okumuyorum. Yıllarca sakladığım tek şey reenkarnasyon olayımdı. Mistik yanımı daima sakladım lakin artık saklamıyorum. 50 yıldır bunun içindeyim. 45 gün Malezya’da bir manastırda kaldım, bütün ritüelleri yerine getirdim.”

“DÜNYA EVRİMİ BİTİNCE ÖTEKİ BİR TEKAMÜL BAŞLIYOR”

“Ruhun vücuttan çıktığı anda çıkan gücün gramı bile ölçüldü. 17 ila 21 ortasında olan akıllı bir güç var. Bu güç tekrardan bedenleniyor. Tekamül var. Hocalarıma tekamülü sorduğum vakit karşılığı verilemiyor. Dünya evrimi bitirdiğinizde diğer bir evrim ve tekamül başlıyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu