Haber

Vatandaşlardan Başkan Topaloğlu’na teşekkür yemeği

Tekirova Mahallesi Cumayeri mevkisinde yaşayan vatandaşların yaklaşık 40 yıldır kanayan yarası olan dere ıslah çalışmaları ve köprü imali tamamlanarak halkın kullanımına kazandırıldı. Bölgede yaşayan vatandaşlar, Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu’na ve belediye çalışanına teşekkür yemeği verdi.

Tekirova Mahallesi Cumayeri mevkii Karaçay Deresinde tamamlanan ıslah çalışmalarının akabinde bölgede yaşayan vatandaşlar teşekkür yemeği verdi. Yemeğe, Belediye Lideri Topaloğlu’nun yanı sıra Kemer Belediye Lider Yardımcıları Emin Gül ile Baki Yalın, belediye meclis üyesi Recep Yılmaz, Belediye Tekirova Mahalle Sorumlusu Adem Barış, Belediye Çamyuva Mahalle Sorumlusu Özgür Şahin ve belediye çalışanı katıldı.

– Kendi elleriyle salata yaptı

Cumayeri mevkisinde yaşayan vatandaşların davetini kırmayan Lider Topaloğlu, vatandaşlarla sohbet ederek, yemek hazırlayan bayanlara yardım etti, elleriyle salata yaptı.

Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, yemek sonrası yaptığı açıklamasında, Cumayeri mevkisinde yıllardır çözülemeyen bir sorun olduğunu ve bu sorunun çözülmesinden ötürü memnun olduklarını söyledi.

En kısa müddette kelam konusu Karaçay deresinde ıslah çalışmalarını tamamladıklarına işaret eden Lider Topaloğlu, “Yıllardır yapılamayan bir hizmeti kısa sürede yaptık. Biz mutluyuz vatandaşlarımız da mutlu. Bölgede yaşayan vatandaşlarımız bizler teşekkür etmek istemiş. Bu bağlamda davet ettikleri yemeğe katıldık. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Çalışmalarda emeği geçen Başkan yardımcılarımız Emin Gül ve Baki Yalın ile belediye personelimize teşekkür ediyorum. Artık vatandaşlarımız su ve sel baskınları konusunda tedirgin olmayacak. İşimiz yapmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu