Haber

Blackpink Jisoo kanser mi? Blackpink Jisoo hasta mı, hastalığı ne?

Dünyaca ünlü müzik grubu Blackpink’in bir üyesi olan Jisoo, araştırılan konuların ortasında. Kim Ji-soo, 8 Ağustos 2016’da YG Entertainment tarafından oluşturulan Güney Koreli kız grubu Blackpink’in görsel ve baş vokali olarak çıkış yaptı. Sosyal medyadaki paylaşımların ardından Jisoo’nun kanser olup olmadığı soruları gündeme geldi. Ünlü müzisyenin sağlık durumu merak konusu oldu. Peki, Blackpink Jisoo kanser mi? Blackpink Jisoo hasta mı, hastalığı ne? Detaylar burada…

JISOO KİMDİR?

Kim Ji-soo, 3 Ocak 1995’te Güney Kore, Gyeonggi, Gunpo’da doğdu. Bir ağabeyi ve bir ablası vardır. Çocukken basketbol oynadı ve tekvando okudu. Ayrıca çocukken bir TVXQ hayranıydı. Kim Ji-soo, Seul Sanat Okulu’nda okudu. 11. sınıfta okulunun drama kulübü seçmelerine katıldı ve seçmeleri kazanarak ilk oyunculuk deneyimini kazandı.

2011 yılında YG Entertainment tarafından düzenlenen seçmelere katılarak seçildi ve 5 yıllık stajyerlik eğitiminin ardından 8 Ağustos 2016 tarihinde YG Entertainment tarafından kurulan Güney Koreli kız müzik grubu Blackpink’in görsel ve baş vokali olarak çıkış yaptı. 2021 yılında Kardelen dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almıştır.

BLACKPINK JISOO KANSER Mİ?

Blackpink grubunun bir üyesi olan Jisoo, kanser olduğu iddialarıyla gündeme geldi. Kim Ji-soo’nun sağlık durumu da araştırılan konular arasında yer alıyor. Ünlü şarkıcı Jisoo, Blackpink’in Osaka’daki konserinde korona nedeniyle performans gösteremedi. Kim Ji-soo’nun kanser olduğuna dair resmi bir açıklama yok.

orhangaziajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu