Yaşam

İşte Galaksinin Koruyucuları 3’ten Eğlenceli Fragman

Grup, Galaksinin Koruyucuları serisinin son filmi olan Galaksinin Koruyucuları 3’te son bir maceraya atılacak. sinemada Star-Lord, Mantis, Groot, Rocket, Drax, Gamora ve NebulaSon maceralarında cümbüşlerine tanık olacağız.

Sinemada çizgi romandan gelen güçlü ve kozmik bir varlık olduğunu da biliyoruz. Adam Büyücü (Will Poulter) gibi yeni karakterler de görünecek. Dün sinema için yeni bir fragman da yayınlandı. Gelin bu eğlenceli fragmana birlikte göz atalım.

Galaksinin Koruyucuları 3’ten yeni tanıtımlar

Fragman, ekip üyelerinin ortada olduğu samimi ve eğlenceli bir sahneyi gösteriyor. Star-Lord dünyadaki arkadaşlarını arabaya bindirir ve Ortada Nebula ile komik bir diyalog yaşanıyor..

Galaksinin Koruyucuları 3, Marvel Sinematik Evreninin en sevilen ekiplerinden birinin son hikayesini anlatıyor. Hem komedi hem de drama unsurlarıFilm ayrıca Marvel çizgi romanlarının en çeşitli karakterlerinden bazılarını da içerecek.

Galaksinin Koruyucuları 3, 5 Mayıs 2023’te beyaz perdede seyirciyle buluşacak. Ancak hayranlar, fragmanlardan sinemanın görsel efektlerine, hem de epeyce eleştirdi. Ne düşünüyorsun? Lütfen niyetlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

bahcehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu