Ekonomi

Refah Partisi 28. Dönem milletvekili aday listesini yeniden YSK’ya sundu.

Refah Partisi, 14 Mayıs Pazar günü yapılacak 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi aday listelerini yeniden Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) sundu.

Yine Refah Partisi Genel Sekreteri Suat Pamukçu ve beraberindekiler aday listesini YSK Genel Başkanı Ahmet Yener’e teslim etti.

Pamukçu, aday listenin teslim edilmesinin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, parti olarak yoğun çalışmalar sonucunda bugün tüm illeri kapsayan listeleri YSK’ya sunduklarını söyledi.

Fatih Erbakan, İstanbul 2. Bölge 1. Olağan Milletvekili Adayı

Seçim takvimi açısından sürenin çok kısa olduğunu, çok çalışma gerektirdiğini belirten Pamukçu, “Verdiğimiz listeler 81 ili kapsıyor. Türkiye’de 81 ilde kendi logomuzla seçimlere katılıyoruz. Ancak tabii ki Daha önce yaptığımız ittifak protokolü çerçevesinde Cumhur İttifakı kapsamında seçimlere giriyoruz.” dedi.

Seçimlerin millet ve insanlık için hayırlı olmasını dileyen Pamukçu, “İnşallah bu seçimden gururla çıkacağız. Şimdiden partimize gönül vermiş tüm seçmenlerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Kendilerinden azami desteği beklediğimizi ifade etmek isterim.” söz konusu.

Pamukçu, Refah Partisi Yeniden Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın İstanbul 2’nci ilçe 1’inci olağan milletvekili adayı olduğunu belirtti.

gaziosmanpasaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu