Ekonomi

Cardano tasfiye verileri, jetona olan ilginin azaldığını gösteriyor

kardan (ADA), son 24 saatte %1,77’den fazla düştüğü için 0,3514 dolara kadar düştü. Cardano fiyatlarının konsolide olduğu söylenebilir. Cardano haftadan bugüne %2,34 büyüme kaydettiği için günlük göz kaybı tersine çevrilebilir.

CoinGlass’tan alınan bilgilere göre Cardano’ya uzun vadeli yatırım yapan yatırımcıların ilgisi azalmış görünüyor. Tasfiye verilerine göre Cardano, bu yazının yazıldığı sırada yaklaşık 253.000 $’lık bir maliyetle 716 bin ADA token tasfiyesine maruz kaldı.

Tasfiye verileri 12 saatlik bir süre içindi ve daha da genişletildiğinde, Cardano’nun profili olan diğer altcoinlere kıyasla daha az uzun pozisyona sahip olduğu görülecektir.

Varlık tasfiyesinin yatırımcılar için iyi bir haber olmadığı kabul edilebilirken, yatırımcıların ADA fiyatının orta ve uzun vadede değer kazanmaya devam edeceği konusunda ne kadar iyimser olduklarını ölçebilir.

Cardano ağ büyümesi

Cardano, protokolü büyütmek için bir dizi geliştirme çabası sarf eden, stratejik olarak büyüyen bir Katman 1 hisse kanıtı (PoS) blockchain ağıdır. Birkaç girişimin ortasında, şu anda üzerinde çalışılan ve blok zincirindeki süreçlerin verimini iyileştirmeye yardımcı olmak için konumlandırılan Hydra ölçeklendirme aracı var.

ADA, yakın gelecekte hedeflenen protokol yükseltmelerinden yararlanmaya hazır. Çünkü ağda artan yenilikler dijital para birimine olan talebi artıracak ve bu da zaman içinde fiyatını artıracaktır.

Cardano son zamanlarda ağ büyümesi açısından sınırlı kalsa da, işlem görünümünün sağlam olduğunu ve yaklaşan fiyat artışına katkıda bulunabileceğini gösteren değerli balina hareketleri yaşıyor.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

dadayhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu